Personal


Verksamhetschef

Elisabet Nemeth

0708-33 91 76

elisabet.nemeth@karmfalkska.se

Koordinator

Petra Lindstrand

0733-40 59 18

petra.lindstrand@karmfalkska.se

Elevcoach/mentor

Stina Nerman

0731-43 87 88

stina.nerman@karmfalkska.se

Elevcoach/mentor

Emmelina Johansson

0733-40 59 14

emmelina.johansson@karmfalkska.se

Elevcoach/mentor/Praktiksamordnare

Peter Hellström

0733-40 59 17

peter.hellstrom@karmfalkska.se

Lärare Matematik

Kristin Lindén

0732-01 76 58

kristin.linden@karmfalkska.se

Lärare Svenska, SO

Emelie Karlsson

emelie.karlsson@karmfalkska.se

Lärare Idrott & hälsa

Elin Josefsson

elin.josefsson@karmfalkska.se

Lärare Engelska, Spanska och Tyska

Åsa Ozolins

0732-01 76 59

asa.ozolins@karmfalkska.se

Lärare Hem- och konsumentkunskap

Edgar Wöber

edgar.wober@laroverken.se

Skolsköterska (på skolan onsdagar)

Åsa Hilmerson

0707-37 13 66

asa.hilmerson@karmfalkska.se

Specialpedagog (på skolan onsdagar)

Catharina Flodin Boman

0704-62 52 20

catharina.flodin-boman@karmfalkska.se

Kurator (på skolan onsdagar)

Jill Ivung

073-673 92 78

jill.ivung@karmfalkska.se

 

Växelnummer

011-470 52 01

På vår skola har vi en välkomnande hållning till besökare men alla besök ska vara planerade. Därför måste du som vill besöka oss kontakta oss i förväg för att boka in tid för besöket. Den personal som du avtalat tid med kommer att ta emot dig vid entrén.