Personal


Verksamhetschef

Elisabet Nemeth

0708-33 91 76

elisabet.nemeth@karmfalkska.se

Koordinator

Petra Lindstrand

0733-40 59 18

petra.lindstrand@karmfalkska.se

Elevcoach/mentor

Stina Nerman

0731-43 87 88

stina.nerman@karmfalkska.se

Elevcoach/mentor

Emmelina Johansson

0733-40 59 14

emmelina.johansson@karmfalkska.se

Elevcoach/mentor/Praktiksamordnare

Peter Hellström

0733-40 59 17

peter.hellstrom@karmfalkska.se

Lärare Matematik

Kristin Lindén

0732-01 76 58

kristin.linden@karmfalkska.se

Lärare Svenska, SO

Emelie Karlsson

emelie.karlsson@karmfalkska.se

Lärare Idrott & hälsa

Elin Josefsson

elin.josefsson@karmfalkska.se

Lärare Engelska, Spanska och Tyska

Åsa Ozolins

0732-01 76 59

asa.ozolins@karmfalkska.se

Lärare Hem- och konsumentkunskap

Edgar Wöber

edgar.wober@laroverken.se

Skolsköterska (på skolan onsdagar)

Åsa Hilmerson

0707-37 13 66

asa.hilmerson@karmfalkska.se

Specialpedagog (på skolan onsdagar)

Catharina Flodin Boman

0704-62 52 20

catharina.flodin-boman@karmfalkska.se

Kurator (på skolan onsdagar)

Jill Ivung

073-673 92 78

jill.ivung@karmfalkska.se

Studie och yrkesvägledare SYV

 

Växelnummer

011-470 52 01

Skolan är ingen offentlig plats utan arbetsplats för elever och personal. På våra skolor strävar vi efter att ha en välkomnande hållning till besökare, dock ska besöken vara planerade. Därför måste du som planerar att besöka någon av våra skolor kontakta oss i förväg för att boka in tid för besöket. Den personal som du avtalat tid med kommer att ta emot dig vid entrén.